ABB-dən cəmi bir günə tender qarantiyası
ABB hüquqi şəxslərə və sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan müştərilərə dəstək məqsədilə bank vəsaiti hesabına tender qarantiyası  şərtlərini sadələşdirib. Üstəlik, tender qarantiyasına indi İnternet Bankçılıq  platforması ilə rahat şəkildə müraciət etmək olar.
Hər kəs üçün əlçatan Təcili tender qarantiyasını aşağıdaki şərtlərlə əldə etmək mümkündür:
- Girovsuz
- Məhsul benefisiarı dövlət müəssisəsi olan müştərilərə şamil edilir.
- Məbləğ 1 əqd üzrə maks. 20 000 AZN - dək (USD, EUR ekv.)
- Qarantiya müddəti maksimal olaraq 1 il
Üstəlik, nağd vəsaitin bloklaşdırılması ilə verilən Örtüklü qarantiyaları da İnternet Bankçılıq platformasından sifariş etmək olar. Bu qarantiya formasında qarantiyanın açılma tarixinə ödəyicinin vəsaiti tam məbləğdə emitent, yaxud icraçı bankdakı hesablaşma hesabında bloklaşdırılır.  Müştərilər ABB-nin təklif etdiyi müxtəlif qarantiya növlərindən faydalana bilərlər. Bu barədə ətraflı məlumatı buradan əldə etmək olar.
ABB-nin müasir, faydalı və universal məhsul və xidmətləri barədə məlumatları Bankın filial və şöbələrindən, https://abb-bank.az/   rəsmi internet səhifəsindən və ya 937 nömrəli Məlumat Mərkəzindən, həmçinin rəsmi Facebook səhifəsindən əldə etmək olar.