Altı təklifdən ən sərfəlisini seç!
19.01.2023 11:39
Unibank biznes sahibləri üçün kampaniya keçirir.  Kampaniya çərçivəsində bank sərfəli faiz və aşağı komissiyalı kredit təklif edir. Mikro və kiçik sahibkarlar üçün keçirilən bu kampaniya müddətində "Unibank”a biznes krediti üçün müraciət edən sahibkarlar, 30 min manatadək krediti çox sərfəli şərtlərlə rəsmiləşdirə biləcəklər. Yanvarın sonunadək kredit götürən mikro və kiçik sahibkarlar 5%-dək endirim əldə edəcəklər. Kampaniya çərçivəsində biznes sahiblərinə kredit faizlərində və komissiya seçimində endirim edilir. Hər bir sahibkar altı təklifdən özünə sərf edən birini seçə bilər.
"Unibank”ın sərfəli kampaniyasından faydalanaraq, biznesinizi daha da böyüdün!
"Unibank”ın biznes kreditlərindən və xidmətlərindən faydalanmaq istəyən sahibkarlar bankın "Sumqayıt”, "Xırdalan”, "Əcəmi”, "İnşaatçılar”, "Əhmədli”, "Bakıxanov”, "Mərdəkan”, "Nərimanov”, "Neftçilər”, "Quba”, "Xaçmaz”, "Şəki”, "İsmayıllı”, "Bərdə”, "Şəmkir”, "Gəncə”, "Kəpəz”, "Tovuz”, "Mingəçevir”, "Salyan” və "Lənkəran” filiallarına müraciət edə bilərlər.
Bankın məhsul və xidmətləri haqda ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.az,  https://www.instagram.com/unibank.az/, https://twitter.com/unibank) əldə etmək olar.