Birbank Private xidmət şəbəkəsini genişləndirir
Ölkədə ən böyük xidmət şəbəkəsinə malik KapitalBank Neftçilər pr.153 ünvanında yeni “Port Baku” filialını müştərilərinin ixstifadəsinə verildi. Yenikonsepsiya əsasında təqdim edilən filial həftə içi 5 gün saat 9:00-dan 17:00-dək müştərilərə ən yüksəksəviyyədə xidmət göstərəcək. Filial bunun üçünbütün zəruri şəraitə və imkanlara malikdir.
Burada Birbank Private müştərilərinə əmanətlər, hesablaşma-kassa əməliyyatları, plastik kartlar, müxtəlif növ kreditlər və digər məhsullar təklifolunur. Həmçinin pərakəndə bankçılıqla bağlıxidmətlər üçün də müştərilər yeni filiala müraciətedə bilərlər.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 54 şöbəsi ilə müştərilərinxidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədədaha ətraflı məlumat almaq üçün//kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinəvə ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olansəhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul kreditisifarişi üçün— //kbl.az/prgtk, Birbank kartısifarişi üçün — //kbl.az/prcrc.