BirbankPrivatebeynəlxalq “International Investor” nəşri tərəfindən“ Best Private Banking Azerbaijan”mükafatına layiq görüldü
02.05.2025 15:18
Fərdi yanaşması, yüksək xidmət standartları və müştəriməmnuniyyətinə verdiyi dəyərlə seçilən Birbank Private beynəlxalq maliyyə nəşri olan “International Investor”tərəfindən 2025-ci il üzrə “Best Private BankingAzerbaijan” mükafatına layiq görülüb. Bu mükafat, həm dəBirbank Private-in müştərilərinə göstərdiyi üstün və unikalxidmət təcrübəsinin beynəlxalq miqyasda təsdiqidir. BöyükBritaniyada nəşr olunan “International Investor” beynəlxalqinvestisiya və maliyyə sahəsində innovasiya, liderlik vəperformans üzrə dünyanın aparıcı şirkətlərinin yer aldığıjurnallardan biridir.
Fərdi yanaşma prinsipini əsas götürən Birbank Private müştərilərinə bank hesablarının idarə edilməsi, hər növmaliyyə məsələləri üzrə peşəkar məsləhət, individual bank xidmətləri və peşəkar şəxsi menecer kimi imkanları təqdimedir. İstənilən maliyyə ehtiyacını qarşılayan xüsusi kredittəklifləri, fərdi faiz şərtləri ilə təqdim olunan kreditlərmüştərilərə maksimum rahatlıqla yanaşı, vaxta qənaətfürsəti də qazandırır. Bununla yanaşı, müştərilər seçdikləri valyutada “Birbank Premium” kartlarına sahib ola bilərlər.
Qeyd edək ki, Birbank Private müştəriləri hava limanlarında ödənişsiz sürətli keçid (“Fast Track”), “Business Lounge” premium zallarına giriş, geniş sığorta paketi, transfer və 24/7 konsyerj xidmətləri daxil olmaqla daima yenilənən bir sıra fərqli üstünlüklərdən yararlana bilirlər. Həmçinin alış-veriş zamanı xüsusi endirimlər, premium otellərdə əlavə fürsətlər və seçilmiş tədbirlərəeksklüziv giriş imkanı da təqdim olunur.
Müştərilər üçün investisiya sahəsində də geniş imkanlar mövcuddur. Portfel idarəçiliyi, depozitlər, istənilən növ qiymətli kağızlar və dəyərli əşyaların qorunması üçün depozit seyfi kimi məhsullar fərdi ehtiyaclara uyğun şəkildə təqdim olunur. Depozit məhsullarında həm yerli, həm də xarici valyutada sərbəst şərtlərlə əmanət yerləşdirmək də mümkündür.
Yüksək xidmət standartlarını fərdi müştərilərinə daha da əlçatan etmək üçün Birbank Private yaxın günlərdə Neftçilər prospekti 153, Port Baku 2 ünvanında yerləşən yeni filialının açılışını edib. Yeni konsepsiya əsasında qurulan bu filial həftə içi 5 gün saat 9:00-dan 17:00-a qədər müştərilərə ən yüksək səviyyədə fərdi bankçılıq xidmətləri göstərir.