Güvənilir və sərfəli sərmayə: gəlirləriniz Kapital depoziti ilə artsın
Kapital Bank nağd pulunu güvənilir və sərfəli sərmayəyə çevirmək istəyənlər üçün fürsətlər yaratmağa davam edir. Belə ki, bank müştərilərinin yüksək tələbini nəzərə alaraq 6 aya illik 10% gəlir qazandıran depozit kampaniyasının müddətini artırıb. Bu şansı dəyərləndirmək istəyən hər kəs 16 avqust tarixinədək Kapital depoziti yerləşdirə bilər.
Bunun üçün ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa və ya Rəqəmsal depozitlə bu prosesi vaxt itirmədən daha rahat və asan başa vura bilərsiniz. Rəqəmsal depozit yerləşdirmək üçün Birbank mobil tətbiqindən Rəqəmsal depozitə keçid edərək əmanət yerləşdirmək mümkündür.
Xatırladaq ki, filiala müraciət edilərək yerləşdirilən depozit üçün 500 AZN, Rəqəmsal depozitdə isə 1 AZN minimum məbləğ həddi müəyyən edilib. Kapital əmanət məhsulu üzrə əmanət məbləğini minimum 100 AZN, Rəqəmsal əmanət məhsulu üzrə isə 10 AZN məbləğində artırmaq olar. Kapital depozitində faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manatdır.
Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/kdprj
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 120 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— https://kbl.az/prgtk, Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/prcrc.