Kapital Bank-dan əməkhaqqına uyğun kredit təklifi
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank müştərilərinə əməkhaqqına uyun kredit imkanı yaradır. Belə ki, özəl və ya dövlət sektorunda çalışmağından asılı olmayaraq 500AZN əməkhaqqı alan müştərilərə 11 300AZN-dək, 750AZN əməkhaqqı alan müştərilərə 16 900AZN-dək, 800AZN əməkhaqqı alan müştərilərə 18 100AZN-dək, 1 000AZN əməkhaqqı alan müştərilərə 22 600AZN-dək, 1350AZN əməkhaqqı alan müştərilərə 30 000 AZN-dək kredit təklif olunur.
Əməkhaqqını Kapital Bank və ya digər banklardan alanlar nağd pul kreditini illik 10.9%-dan başlayaraq maksimum 59 ayadək ala bilərlər. Əməkhaqqına uyğun təklif edilən kredit imkanlarından yararlanmaq üçün həm onlayn müraciət edə, həm də sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Digər bankda kredit öhdəlikləri olan müştərilər də bu imkandan yararlana bilərlər.
Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/prcfs
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 117 filialı və 49 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az