“Nar”dan “Sərfəli cümə” təklifi – 50% endirimlə smartfon əldə et!
22.11.2024 11:41
"Sənə ən yaxın” yanaşması ilə "Nar” bu dəfə də müştərilərini xüsusi endirimlərlə sevindirmək üçün "Sərfəli cümə" kampaniyasına start verir. Kampaniya çərçivəsində müasir dizaynı və funksionallığı ilə seçilən "TECNO Spark 20C” smartfonunu cəmi 229 AZN-ə əldə edə və ikincisini 50% endirimlə almaq fürsətindən yararlana bilərsiniz.
Qeyd edək ki, bu eksklüziv təklif "Nar” mağazalarında məhdud müddət ərzində sözügedən məhsul bitənədək qüvvədədir. "Nar”ın təklif etdiyi bütün smartfonlar haqqında ətraflı məlumatı nar.az/smartfonlar/ saytından əldə edə və ya sizə ən yaxın "Nar” mağazasına müraciət edə bilərsiniz.
Hazırda 2,2 milyon abunəçiyə yüksəkkeyfiyyətli rabitə xidmətləri göstərən "Nar” son 5 ildə Müştəri Loyallığı İndeksinə görə ölkədə lider mobil operatordur. Mobil operator müştəriyönümlülük strategiyasına sadiq qalaraq sərfəli qiymət qarşılığında üstün xidmət təqdim edir.