Prezident FHN əməkdaşlarını təltif etdi - Sərəncam
Azərbaycan prezidenti İlham Əliyev Fövqəladə Hallar Nazirliyinin əməkdaşlarının təltif edilməsi haqqında sərəncam imzalayıb.APA-nın xəbərinə görə, Fövqəladə Hallar Nazirliyinin xidməti vəzifələrini yerinə yetirərkən fərqlənən aşağıdakı əməkdaşları təltif edilib: “2-ci dərəcəli Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə Qasımov Əşrəf Məmməd oğluMirzəyev Rəfail Xalid oğlu
“3-cü dərəcəli Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə
Lətifov Ragim Əhəd oğluMirzəyev Etibar Böyükbəy oğluSüleymanov Pənah Hüseyn oğluTağızadə Faiq Cavad oğlu  “Hərbi xidmətlərə görə” medalı ilə  Aşurlu Kənan Məhərrəm oğluBağırov Sabir Nadir oğluCavadov Aqil Zülfüqar oğluCəbişov Vüqar Qulu oğluƏliyev Elşən Helmi oğluƏsədov Elçin Asqulu oğluHacıyev Şahzadə Akif oğluHəsənova Mətanət Həsən qızıHüseynov Azadil Əli oğluHüseynov Elşad Məmmədəli oğluİmanov Kənan Şakir oğluİmanov Ramiz Balaş oğluKələntərli Ərgüc Asif oğluPaşayev Tural Şahmar oğluTahirov Vüsal Nadir oğlu “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalı ilə: Cəfərov Pərviz Qafar oğluƏdilxanov Əvəz Yaqubxan oğluFəradov Rüfət Lətif oğluHüseynov Fuad Hüseynbala oğluKazımov Vüqar Etibar oğluQəhrəmanova Kəmalə Eldar qızıMəmmədov Vidadi Məmməd oğluMuradov Raqif Murad oğluNəsirov Etibar Məhyəddin oğlu.ANN.Az