Unibank kredit faizini 9,5 %-ə endirdi
İndi kredit götürməyin əsl vaxtıdır. Çünki faiz çox aşağıdır. Unibank kredit faizini birrəqəmli etdi ki, sizə daha əlçatan olsun. İllik cəmi 9,5 %-dən başlayan, 50.000 manatadək krediti 60 ayadək müddətə əldə edə bilərsiniz. Kampaniya sentyabrın 15-dəkdir. Həm sərfəli kredit götürmək, həm də digər banklardakı kreditlərinizi bir ünvanda birləşdirib, ödənişinizi sərfəli etmək üçün yaxşı fürsətdir. Krediti elə indi sifariş edə (https://unbk.az/nagdkredit)  bilərsiniz.
Kampaniya dövründə  "Unibank”dan nağd kredit götürmək bu üstünlükləri verir:
- illik 9.5 %-dən başlayan kredit əldə etmək;
-055 457 8117  whatsapp nömrəsinə yazaraq;
- Bankın saytından (https://unbk.az/nagdkredit) onlayn sifariş etməklə.
UCard sahibi olmaq sizə  "Unibank”ın möhtəşəm uduşları olan "Əjdaha” lotereyasında iştirak fürsəti yaradır. UCard-la etdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş sizə bir şans qazandırır. Ay ərzində 5 şans qazanaraq, lotereyada iştirak edə və üç təmirli və əşyalı evdən, səkkiz ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən,  50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıq pul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq imkanı qazanırsınız.