UNİBANK-la yaşlı olmaq daha da sərfəli oldu!
19.11.2013 13:09
Unibankan yaşlılar üçün olan krediti daha da sərfəli etdi. Artıq 55 yaşdan 70 yaşadək (borcun bitmə anına)  kredit götürən hər kəsə komissiyada 50% endirim edilir. Üstəlik hər 1000 AZN götürülən kreditə aylıq ödəniş cəmi 31 AZN-dən başlayır. Yaşlı olmağın yaratdığı belə üstünlüklərdən istifadə etməyə tələsin, çünki kampaniya dekabrın 15-dək davam edəcək.
Yaş həddi 65 dən yuxarı olan müştərilər üçün kreditin  maksimal məbləği 1000AZN/1200 USD müəyyənləşdirilib. 59 yaş və yuxarı qadınlar, 63 yaş və yuxarı kişilərdən iş yerinin olması və  ya təqaüd haqqında arayış tələb olunmur.
Unibank  müştəriləri  bank filiallarından maksimal 7500 AZN-dək və 48 ay müddətinədək kredit götürə biləcəklər. Üstəlik hər bir müştəriyə minimum 300 AZN balanslı üzvlük kartı da hədiyyə edilir.
Unibank  33 filialı ilə həftənin 6 günü fəaliyyət göstərir. Müştərilərinə bütün həftəni xidmət etmək üçün Unibankın filialları, şənbə günlərini də tam iş qrafikinə keçib. Filiallalar nahar fasiləsiz işləyir.
Ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az)  və yaxud facebook səhifəsindən (www.facebook.com/unibank.az)  əldə etmək olar.