Yelo Bank-da əmanət yerləşdir, 11% gəlir qazan!
05.04.2024 12:11
Vəsaitindən əlavə gəlir qazanmaq istəyirsən? Yelo Bank-da vaxt puluna işləyir. İndi "Yelo Sabit” məhsulu üzrə manat ilə əmanət yerləşdirməklə 11%-dək gəlir qazanacaqsan. Əmanətlər 24 ay müddətinədək yerləşdirilə bilər, müddətinin uzadılması isə avtomatikdir. Gəlirləri adına açılan pulsuz plastik kart vasitəsi ilə hər ay əldə edə və ya müddətin sonunda götürə bilərsən. Əmanət hesabı üçün tələb olunan minimal məbləğ 100 AZN-dir.
Xatırladaq ki, Yelo Bank-da yerləşdirilmiş əmanətlər Əmanətlərin Sığortalması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq sığortalanır. Bankda pulunu həm etibarlı saxlaya, həm də daha qazanclı edə bilərsən. Bu parlaq təklifdən faydalanmaq üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa və ya onlayn müraciət edə bilərsən: https://bit.ly/3VFGGvv
Bank xidmətləri, eləcə də əmanət faizləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.