Yelo Bank-ın nağd pul krediti ilə Yeni ilədək planlarını həyata keçir
2023-cü ilin bitməsinə sayılı günlər qalıb. Çoxdan təxirə saldığın planlarını il bitmədən həyata keçir! Yelo Bank nağd pul krediti üzrə şərtləri çox sadələşdirib və yeni sərfəli təklif hazırlayıb. Belə ki, indi 50 000 AZN-dək nağd pul kreditini illik cəmi 9.9% ilə 59 ay müddətinədək əldə edə bilərsən. Komissiya isə cəmi 0.5% təşkil edir. Maksimal kredit məbləği və uzunmüddətli ödəmə şərtləri sayəsində bu təklif ehtiyaclarını qarşılamağa kömək edəcək.
Bu fürsəti qaçırmamalısan. Təklif yalnız 30 dekabr 2023-cü ilədək keçərlidir. Faydalanmaq üçün həm onlayn müraciət edə, həm də sənə ən yaxın Yelo Bank filialına yaxınlaşa bilərsən. Onlayn sifariş üçün: bit.ly/onlnkrdt
Ehtiyac krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.
Yelo Bank – Parlaq bankçılıq!