Yeni eviniz Yelo Bank-dan olsun
Yelo Bank ev almaq və ya evini yeniləmək istəyənlərə sərfəli şərtlərlə ipoteka krediti təklif edir. İllik cəmi 7%-dən başlayan ipoteka krediti ilə ev arzunuzu gerçəkləşdirə bilərsiniz. İpoteka kreditinin maksimal məbləği 150 min AZN, müddəti isə 300 aydır. Minimal ilkin ödəniş əmlakın ümumi dəyərinin 20%-dən başlayır.
İpoteka krediti ilə maraqlanırsınızsa, Yelo Bank sizin rahatlığınız üçün əlavə imkanlar təqdim edir. Bankın rəsmi veb-saytında ipoteka kalkulyatoru vasitəsilə ipoteka dəyərini hesablamaq mümkündür. Gələcəkdə ipoteka krediti üçün ödənişlərinizi də yelo.az saytında gerçəkləşdirə bilərsiniz.
Yeni evə sahib olmaq üçün bu fürsəti qaçırmayın. Olduğunuz yeri tərk etmədən krediti onlayn sifariş edin: https://bit.ly/ylqfgps
Online kredit sifarişi haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.