Bakıda şok hadisə: Azyaşlı oğlanın lüt vəziyyətdə meyiti tapıldı
Azərbaycanda  illər  öncə   baş   vermiş   tükürpədici  qətlin  şok  təfərrüatı  məlum  olub.
Anews.az Oxu24.com -a istinadla  xəbər  verir  ki, Bakıda, Nobel prospekti 7 ünvanında,yenitikilməkdə  olan  binanın  həyətində azyaşlı  oğlan  uşağının  meyiti  tapılıb.
Meyit tapılan  zaman  onun paltarı  çıxarılıb  və  üzü  mazuta  batıbmış.
Hadisə  şahidləri  dərhal  polisə  məlumat  verib. Polis əməkdaşları  araşdırma  zamanı  şok  təfərrüatı üzə  çıxarıb. Məlum olub  ki,  meyiti  tapılan  oğlan  Gennadi Yusupovdur. Onun anası  və anasının  məşuqəsi  tərəfindən  öldürüldüyü  məlum  olub.
Şübhəli  şəxs  qismində  uşağın  anası  Yelena Çaadayeva  və  onun  məşuqəsi  Aleksandr  Mereşkin  tutulub. Qadın  istintaqa sensasion  izahat  verib. O, bildirib  ki,  yataqda  yatdığı  zaman  oğlu  Gennadi  onun  şalvarını  çıxarmaq  və  onunla  cinsi  əlaqədə   olmaq  istəyib. Bunu  görən  ana  əsəbiləşərək  onu  otaqdan  qovub. Anasının əsəbiləşdiyi  görən  oğlan  evdən  qaçıb  və  bir  neçə  saat  sonra   evə  gəlib.
Ana hamam  xalatının  remeni  ilə  uşağı  boğub.Bu  zaman  Aleksandr  uşaqların  ayağından  tutub  ki, tərpənə  bilməsin.  Onlar  birlikdə  uşağı  boğub  öldürdükdən  sonra  evin  içəriisndə  olan  turnikə  bənzər  dəmirdən  asıblar. Daha  sonra  izi itirmək  üçün  meyiti  binanın  yaxınlığında tikilməkdə  olan  əraziyə  atıblar.
Oxu24.com  dəhşətli qətllə  bağlı  ətraflı  videonu  təqdim  edir: