“Nar”ın “Balloon Festival” müsabiqəsində göydən hədiyyələr yağacaq!
05.06.2024 20:26
Sərfəli təklifləri ilə regionlara daha yaxın olmaq üçün "Nar” bu yayın ən çox gözlənilən tədbirlərindən biri olan "Balloon Festival”ın əsas tərəfdaşıdır.
İyunun 8-9-da Şamaxı rayonunda keçiriləcək festivalla əlaqədar olaraq, "Nar” dəyərli hədiyyələrlə dolu "Balloon Festival” müsabiqəsini elan edir.
Müsabiqə 5-9 iyun tarixlərində "Nar”ın instagram səhifəsində keçiriləcək. Yarışda iştirak edənlər finala keçmək üçün festivala özəl hazırlanmış oyunda minimum 30 xal toplamalıdır. Keçid balını toplayanlar arasından təsadüfi üsulla 3 nəfər qalib elan ediləcək. 1-ci yerin qalibinə "iPhone 15 Pro”, 2-ci yerin sahibinə "JBL” qulaqlıq və 3-cü yeri tutan şəxsə isə 100 azn dəyərində hədiyyə kartı veriləcək.
Müsabiqənin şərtləri barədə daha ətraflı tanış olmaq üçün buraya daxil ola bilərsiniz. Hədiyyəli müsabiqədən əlavə, "Nar” bu festivalda iştirakçılar üçün maraqlı süprizlər də təqdim edəcək.